Hasta Yorumları

E...
Babam bacak damar tıkanıklığı sebebiyle Gazi Üniversitesi Hastanesinde Hakan hoca tarafından farklı zamanlarda iki kez ameliyat oldu. İlk ameliyatından önce babamın ayağına 5 gün kan gitmemişti. Hangi doktorla görüşsek ampütasyondan başka çare olmadığını belirttiler. Fakat Hakan hocama ulaştığımızda bizim için bir umut ışığı oldu. Başarılı bir greft uygulamasıyla babamın ayağını kanlandırdı. Kendisinden allah razı olsun. Yaklaşık 6 ay sonra babamın aynı bacağının farklı damarlarında maalesef yine tıkanıklık oldu. Bir önceki ameliyata göre çok daha zorlu ve uzun süren bir ameliyat oldu. Allaha şükürler olsun ki ameliyat sonunda Hakan hoca yine yüzümüzü güldürdü. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Her iki ameliyat ve sonrasında babama sanki ailesinden bir fert gibi davranarak takibini özveriyle gerçekleştirdi. İşini ciddiye alan ve kendi alanında en iyilerden olan hocamı bacak damar tıkanıklığı şikayeti olan tüm hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
ne...
Annemizin bacağında diyabete bağlı damar tıkanıklığı sonucu kapanmayan ve iyileşmeyen yara oluştu. Epey doktor gezdikten sonra hocamıza ulaştık. Konuya hakim olduğunu ilk andan itibaren gördük. Süreç hakkında eksiksiz bilgilendirdi. Hocamızın yaptığı ameliyat ve uyguladığı tedavi sonrası annemizin bacağı kesilmekten kurtuldu. Sıcak kanlı ve samimi yaklaşımı ve her an ulaşabilme imkanı verdiği için de ayrıca hocamıza çok teşekkür ediyoruz.
l....k
Tavsiye üzerine Bursadan Ankaraya tedavi amaçlı geldim ve sizi tanıdım yaptığınız damar nakli çok başarılı geçti başka hekimler ayağımın kesileceğini söylemişti ama sizin sayenizde ayağım kesilmekten kurtuldu gösterdiğiniz ilgiden dolayı size teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim.
h....b
Diyabete bağlı ayakta bulunan yaraların iyileşmemesi ve ayaktaki damarların tıkalı olması sebebiyle Babama Kocaeli ve İstanbul 'daki bir çok doktor dizden aşağı amputasyon derken Hakan Hocanın başarılı ameliyatı ve sonrasındaki tedavi sürecindeki desteğiyle babam amputasyon olmadan sağlığına kavuştu, çok şükür sapasağlam ..Çok teşekkürler hocam hakkınız asla ödenemez ( bülbül ailesi )
la...r
Gazi hastanesinde fistülümün açılması için tanıdığım hocam sorunsuz bir şekilde işlemimi halletti. Sonraki sürecimde de her sorunda gece gündüz her zaman ulaşabildiğim ve sorunumu çözen bir hekim oldu. Verdiği güven ile tüm korkularımdan arındım. Kendisine çok teşekkür ederim
le...
Adana'dan tavsiye üzerine gittiğim Mustafa Hakan hocama ne kadar dua etsem azdır.Birçok yerde fistül açılmaz sana dediği halde kendisi mükemmel bir cerrahi işlemle gerçekleştirdi.Doktorluğu,Bilgisi ve hastalara olan ilgisi ile mükemmel bir insan.Allah razı olsun uzun ömürler dilerim değerli hocama ...
ka...n
2017 yilinda bacak damarlarimin tikanmasi nedeyle 3 ozel hastahane kesilmesi laźim demisti..tesadufen hocamla tanistim .Ben kurtaricam uzulme diyerek .inanilmaz ilgi ve sefkatle 5 adet stent uyguladi..3 yil boyunca ilgisini kesmeden kontrollerim de destek vererek, gerek hekimligi gerek de insani yönden ilgisı ile muhtesem di ..hastahane korkumu onunla yendim..sağlıgıma kavustum...İyikı tandim iyiki var..halâ en ufak sorum da telefonla dönüş yapan hocam..onu cok seviyorum
ya...n
Annemin kalp kapakçığının değiştirilmesi operasyonunu gerçekleştiren Sayın Hakan Hocama gerek tanı süreci, gerek operasyon öncesi bilgi paylaşımları, gerek operasyondaki hassasiyeti ve becerisi ve de nekahet dönemi kontrollerindeki yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum. Çekinmeden kendisine başvurabilirsiniz.
çu...
Annemin bacak damar tıkanıklığı ile ilgili yaptığı tedavi ve ilgi alakası insancıl on numara bir doktor Allah kendisinden razı olsun her şey gönlünce olsun hocam
ra....
82 yaşındaki annemin ayağındaki damar tıkanıklığını sebebiyle birçok hastaneye gitmemize rağmen profesörlerin bile cesaret edemediği ameliyatı tesadüfen başka bir doktorun yönlendirmesiyle cesaretli Mustafa Hakan Zor hocamızın yaptığı ameliyat sayesinde kangrene dönmekte olan ayağı iyilesti ve günden güne iyileşiyor. Şuanda ise annem yürüyor. Ne kadar mutlu olduğumuzu anlatamam. Hocamıza bundan sonra ki yaşamında başarı,sağlık ve huzur diliyorum. Allah yardımcısı olsun ve yolunu açık etsin.
TOP